Swedish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Tävlingsfilmer 08-09

 

Träningstider för Vecka 14, 31 mars - 6 april 2014

 

Dag Tid & Grupp

Plats

Ledare
Tanja+ledare enligt nedan
Måndag

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea,Amanda

A-hallen

 
Tisdag

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Amanda,Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea

A-hallen  
Onsdag

18.50-19.50 is Gr 2+3+5

20.00-21.00 Gr 1+Ida+Ellie

B-hallen

Amelia, Vera
 

Torsdag

17.00-18.00 Markträning Gr 3

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Amanda,Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea

A-hallen

A-hallen

 
Fredag

Lediga     

   
Lördag

14.00-14.50 Tävlande Sö Uppsala

15.00-15.50 Gr 3+5+Konsåk-skola

16.00-17.00 Gr 1+2+gäster

B-hallen

B-hallen

B-hallen

Ida+Cornelia

Söndag

tävling Uppsala

utbildning 1B Sandviken

Övriga är lediga

   

 

 

Träningstider för Vecka 15,  7 april - 13 april 2014

 

Dag Tid & Grupp

Plats

Ledare
Tanja+ledare enligt nedan
Måndag

17.00-18.00 Markträning Gr 1+2

 

Fridhemsskolan

 
Tisdag

17.00-18.00 Markträning Gr 3+5

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2

 

Fridhemsskolan Karin
Onsdag

17.40-18.40 is Gr 2+3+5

18.50-19.50 Gr 1+Ida+Ellie

B-hallen

Amelia, Vera
 

Torsdag

17.00-18.00 Markträning Gr 1+2

 

Fridhemsskolan  
Fredag

Lediga     

   
Lördag

14.10-15.00 Gr 3+5+

konståkningsskolan

15.10-16.10 Gr 1+2

B-hallen

B-hallen

B-hallen

Vera+Amelia

Ida+Cornelia

Söndag 11.20-12.20 Gr 1 B-hallen

 

 

 

 

 

Träningstider för Vecka 16, 14 april - 20 april 2014

 

 

Dag Tid & Grupp

Plats

Ledare
Tanja+ledare enligt nedan
Måndag

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea,Amanda

A-hallen

 
Tisdag

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Amanda,Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea

A-hallen  
Onsdag

18.50-19.50 is Gr 2+3+5

20.00-21.00 Gr 1+Ida+Ellie

B-hallen

Amelia, Vera
 

Torsdag

17.00-18.00 Markträning Gr 3

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Amanda,Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea

A-hallen

A-hallen

 
Fredag

Lediga     

   
Lördag

14.00-14.50 Tävlande Sö Uppsala

15.00-15.50 Gr 3+5+Konsåk-skola

16.00-17.00 Gr 1+2+gäster

B-hallen

B-hallen

B-hallen

Ida+Cornelia

Söndag

tävling Uppsala

utbildning 1B Sandviken

Övriga är lediga

   

 

 

Träningstider för Vecka 17, 21 april - 27 april 2014

 

Dag Tid & Grupp

Plats

Ledare
Tanja+ledare enligt nedan
Måndag

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea,Amanda

 

A-hallen

 

 
Tisdag

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Amanda,Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea

 

A-hallen  
Onsdag

18.50-19.50 is Gr 2+3+5

20.00-21.00 Gr 1+Ida+Ellie

 

B-hallen

Amelia, Vera
 

Torsdag

17.00-18.00 Markträning Gr 3

18.00-19.00 Markträning Gr 1+2+

Amanda,Alice,Dilan,Ebba,Nora,Thea

 

A-hallen

A-hallen

 

 

Fredag

Lediga     

 

   
Lördag

14.00-14.50 Tävlande Sö Uppsala

15.00-15.50 Gr 3+5+Konsåk-skola

16.00-17.00 Gr 1+2+gäster

 

B-hallen

B-hallen

B-hallen

 

Ida+Cornelia

 

Söndag

tävling Uppsala

utbildning 1B Sandviken

Övriga är lediga

 

 

 

 

 

 

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google 

Nyheter

Från Styrelsen

1750266
Idag
Igår
Denna Vecka
Denna Månad
Förra Månaden
Totalt
43
368
553
22582
9052
1750266

Your IP: 44.222.64.76
Server Time: 2024-06-19 04:02:21

KontaktFormulär

skgsloggoupph280b

konstagningskridskovita

Symbol-Information

Ni kan även maila direkt till oss på
mailadressen info  och som
avslutning efter info använd
@gavleskaret.se

eller ringa på

Gavleskärets telefonnummer:
070 61 65 222
Klubbens konton: Pg: 209560-2 eller
Bg: 5929-7788.

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.



 

I

n

f

o