Swedish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Grupper mm 2010-2011

 

Intro

För information om klubbens åkare se nedan
(Klicka på åkarens namn för mera info)
Tävlingar säsongen 2010-2011 (se under fliken Tävlingar 10/11 ovan)

Detta blir nu den femte tävlings säsongen för klubben, förra tävlingssäsongen 2009-2010 den fjärde för klubben blir nog svår att matcha när det gäller placeringar, 10st Guld, 9st Silver, 7st Brons . samt givetvis även hel del andra fina placeringar.

Men vi kan ju alltid hoppas att det blir ännu bättre under denna säsong.
I takt med att åkarna har högre test nivåer så blir ju också konkuransen hårdare
i de grupper de får tävla i.

Föreningen deltog i 10st singel tävlingar under säsongen 2009-2010 samt 3st par tävlingar.


Se under respektive åkare för respektive åkares resultat för 10-11.

Under fliken till höger (Tävlingsreultat) kan ni se hela resultatlistan för respektive
tävling som klubben deltagit i under 2010-2011.

Se nedan för föreningens åkare

 


Tävlingar 10-11/Tävlingsresultat

Klicka på tävlingens namn för resultat.
 

 

2010-09-23--27 Lombardia trophy Milano International
2010-11-13--14 Brinkaskäret Sandviken Stjärntävling
2010-12-11--12 Kempistrofen
Örnsköldsvik
Klubbtävling
2010-01-08 Säterklipplingen
Säters KK Stjärntävling
2011-01-15-16 CremabSkäret
Sandviken
A-Tävling
2011-01-22--23 Istappen
Uppsala
Stjärntävling
2011-01-23 SolnaChallengeCup Solna
Klubbtävling
2011-02-19--20 Siljanspiruetten  Orsa
Stjärntävling
2011-03-2--6 Stockholm Trophy
Stockholm International
2011-03-05 Mittpiruetten Sundsvall
Stjärtävling
2011-03-13--14 SandvikskäretSveacup
Sandviken Klubbtävling

För deltagande i Stjärntävling måste man minst vara C åkare
För deltagande i klubbtävling måste man minst vara B åkare


Par Åkare


Par:Alexander Backlund & Vera Björklund Tävlingsklass: Ungdom

Alexander Backlund

Namn: Alexander Backlund
Födelsedata: 951223
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger (par) inklusive denna: 3

Namn: Vera Björklund
Födelsedata: 970906
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger (par) inklusive denna: 3

Paråkning årets Tävlingar

ÄltaTrofen 1 (1)
SM Malmö 1 (1)
Sandviken 1(1) A-Tävling
St Trophy 5(6) Internationel

Paråkning förra årets Tävlingar (2009-2010)
Tyresö: 1(1)
USM: 1(2)
St Trophy 3(3) Internationell

Grupp 1


Alexander Backlund Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:951223

Alexander Backlund

 

Namn: Alexander Backlund
Födelsedata: 951223
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 3 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlar även i Paråkning tillsammans
med Vera Björklund)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Amelia Åkerman Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:980108

Amelia Åkerman / Kuorikoski

 

Namn: Amelia Åkerman / Kuorikoski
Födelsedata: 980108
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 3 (5)

Örnsköldsvik 15(16) Klubbtävling
Orsa 7(13)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Ungdom C)
Sandviken: 7 (15)
Uppsala 6(16)
Hudiksvall 5(13)
Borlänge 3(14)
Bollnäs 6(13)

Elsa Widén Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:980626

Elsa Widén

 

Namn: Elsa Widén
Födelsedata: 980620
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2010-2011)
Milano 13 (13) Internationel

 Sandviken: 2 (5)
Örnsköldsvik 11(16) Klubbtävling
Säter 1 (7)
Uppsala 5(10)
Orsa 1(13)
Sandviken 1(12) Klubbtävling

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Ung C)
Sandviken: 6 (15) Ung C
Uppsala 3(16) Ung C
Hudiksvall 1(13) Ung C
Borlänge 6(10) Ung C
St Trophy 13(14) Internationell
Bollnäs 2(13) Ungdom C13

Emma Kinnvall Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:981229

Emma Kinnvall

 

Namn: Emma Kinnvall
Födelsedata: 981229
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic 1 / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 7 (13)
Säter 7 (13)
Orsa 6(14)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minor C)

Sandviken: 6 (11)
Uppsala 5(9)
Hudiksvall 8(14)
Bollnäs 6(10)

Ida Walin Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:960814

Ida Wallin

 

Namn: Ida Wallin
Födelsedata: 960814
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic 1 / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 3

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Ungdom C)

Karin Törnblom Tävlingsklass: Minior A Fdata:990804

Karin Törnblom

 

Namn: Karin Törnblom
Födelsedata: 990804
Tävlingsklass: Minor A
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Minor A)
Milano 11 (13) Internationell
Trelleborg 6(6) Klubbtävling
Örnsköldsvik 1(3) Klubbtävling
Sandviken 17(19) A-Tävling
Orsa 3(5) Stjärntävling
Örnsköldsvik 14(15) A-Tävling

 St Trophy 9(19) Internationell
Sandviken 11(14) Klubbtävling


 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minor B)
Sandviken: 5 (8) Stjärntävling
Orsa 5(13) Klubbtävling
Uppsala 4(10)
Leksand 9(18) Klubbtävling
Hudiksvall 3(8)
Borlänge 2(5)
St Trophy 9(13) Internationell
Bollnäs 2(10)

Klara Galanti Tävlingsklass: Junior B2 Fdata:950511

Klara Galanti

 

Namn: Klara Galanti
Födelsedata: 950511
Tävlingsklass: Junior B2
Testnivå: Basic 3 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 7 (12)

Örnsköldsvik 6(8) Klubbtävling
Säter 2 (5)
Uppsala 3(6)
Orsa 4(6) Stjärntävling
Sandviken 4(10) Klubbtävling




Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Ungdom B)
Sandviken: 4 (7)
Orsa 10(11) Klubbtävling
Uppsala 4(6)
Enköping 14(14) Klubbtävling
Leksand 7(15) Klubbtävling
Hudiksvall 3(5)
Svea Cup DM
Bollnäs ()

 

Matilda Snellman Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:980108

Matilda Snellman

 

Namn: Matilda Snellman
Födelsedata: 980108
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic 2 / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 7 (13)
Orsa 8(14)




Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Ungdom C)
Sandviken: 8 (15)
Uppsala 7(15)
Hudiksvall 7(13)
Borlänge 8(14)
Bollnäs 7(13)

Sebastian Bramefjord Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:980210

Mimmi Bilutin

 

Namn: Sebastian Bramefjord
Födelsedata: 980210
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 2 (2)

Örnsköldsvik 1(2) Klubbtävling
Solna 2(2)
Orsa 2(2)

St Trophy 3(4) Internationel

Par med Nathalie Edlund
St Trophy 6(6) Internation
Sandviken 1(1) Klubbtävling

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Ungdom C)
Sandviken: 3 (15)
Uppsala 1(3)
Hudiksvall 2(5)
Borlänge 2(12)
St Trophy 8(9) Internationell
Bollnäs 1(1) Ungdom C13 Pojk

Vera Björklund Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:970906

Vera Björklund

 

Namn: Vera Björklund
Födelsedata: 970906
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 5

Årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlar även i Paråkning tillsammans
med Alexander Backlund)

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Minor B)
Orsa 2(4)
Bollnäs 1(9)

Vivianne Widén Tävlingsklass: Minior A Fdata:000320

Vivianne Widén

 

Namn: Vivianne Widén
Födelsedata: 000320
Tävlingsklass: Minior A
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2010-2011)

Milano 12 (13) Internationel
Sandviken: 3 (10) Min B
Örnsköldsvik 3(6) Klubbtävling Min B
Säter 1(4) Min B
Uppsala 3(12) Min B
Orsa 1(9) Min B
St Trophy 4(12) Internationel
Sandviken 7(14) Klubbtävling A-min
minll


 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minior C)
Sandviken: 5 (11) Min C
Uppsala 1(16) Min C
Hudiksvall 2(14) Min C
Borlänge 1(7) Min C
St Trophy 7(12) Internationell
Bollnäs 1(10) Min C

Grupp 2

Amanda Ifwer Tävlingsklass: Minior C Fdata:990928

Amanda Ifwer

 

Namn: Amanda Ifwer / Roos
Födelsedata: 990928
Tävlingsklass: Minor C
Testnivå: Basic Grund / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 6 (11)
Säter 5 (8)
Uppsala 9(16)
Orsa 4(6)

Sundsvall 5(9)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minior C)
Uppsala 7(14)
Hudiksvall 2(7)
Borlänge 3(6)
Bollnäs 6(10)

Cilla Booma Tävlingsklass: Minior C Fdata:000209

Cilla Booma

 

Namn: Cilla Booma
Födelsedata: 000209
Tävlingsklass: Minor C
Testnivå: - / Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 4 (14)
Säter 5 (9)
Orsa 4(9)

Sundsvall 5(9)


Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minor C)

Sandviken: 7 (13)
Uppsala 8(14)
Hudiksvall 4(7)
Bollnäs 6(10)

 

Elin Gudmundsson Tävlingsklass: Minior C Fdata:000802

Elin Gudmundsson

 

Namn: Elin Gudmundsson
Födelsedata: 000802
Tävlingsklass: Minor C
Testnivå: -/Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Maria Garic Tävlingsklass: Minior C Fdata:000609

Maria Garic

 

Namn: Maria Garic
Födelsedata: 000609
Tävlingsklass: Minior C
Testnivå: -/Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 6 (11)
Säter 6 (11)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Mimmi Bilutin Tävlingsklass: Minior C Fdata:010425

Mimmi Bilutin

 

Namn: Mimmi Bilutin
Födelsedata: 010425
Tävlingsklass: Minor C
Testnivå: Basic Grund / Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2010-2011)
Milano 12 (12) Internationel

 Sandviken: 2 (13)
Säter 1 (11)
Uppsala 1(16)

St Trophy 7(15) Internationel

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minor C)

Sandviken: 6 (13) Min C
Uppsala 9(16) Min C
Hudiksvall 2(9) Min C
Borlänge 1(8) Min C
Bollnäs 1(11) Min C

Sandra Backlund Tävlingsklass: Minior C Fdata:990930

Sebastian Bramefjord

 

Namn: Sandra Backlund
Födelsedata: 990930
Tävlingsklass: Minor C
Testnivå: Basic Grund / Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 6 (11)
Säter 2 (9)
Uppsala 4(16)
Orsa 3(11)



 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minor C)
Uppsala 5(14)
Hudiksvall 3(7)
Borlänge 2(6)
Bollnäs 5(10)

Shaila Berglund Tävlingsklass: Minior C Fdata:991008

Shaila Berglund

 

Namn: Shaila Berglund
Födelsedata: 991008
Tävlingsklass: Minor C
Testnivå: Basic Grund / Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2010-2011)
Milano 13 (13) Internationel

 Sandviken: 6 (11)
Säter 3 (9)

Uppsala 3(16)
Orsa 2(11)

Sundsvall 3(9)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)
(Tävlingsklass: Minor C)
Uppsala 8(14)
Hudiksvall 8(14)
Borlänge 6(10)
Bollnäs 4(10)

 

Wendela Hållqvist Tävlingsklass: Minior C Fdata:991124

Wendela Hållqvist

 

Namn: Wendela Hållqvist Larsson
Födelsedata: 991124
Tävlingsklass: Minior C
Testnivå: Basic Grund/Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 6 (11)
Säter 5 (9)
Uppsala 6(16)
Orsa 1(11)
Sundsvall 5(9) 

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Grupp 3

Cecilia Sund Tävlingsklass: Minior C Fdata:010522

Cecilia Sund

 

Namn: Cecilia Sund
Födelsedata: 010522
Tävlingsklass: Minior C
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Emma Lovely Tävlingsklass: Minior Fdata:020210

Emma

 

Namn: Emma Lovely
Födelsedata: 020210
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Etty Sanner Tävlingsklass: Minior C Fdata:020215

Etty Sanner

 

Namn: Etty Sanner
Födelsedata: 020215
Tävlingsklass: Minior C
Testnivå: -/Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)
Sandviken: 8 (14)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Louise Kreft Tävlingsklass: Minior C Fdata:020417

Louise Kreft

 

Namn: Louise Kreft
Födelsedata: 020417
Tävlingsklass:
Minior C

Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Milana Leiman Tävlingsklass: Minior C Fdata:030716

Milana Leiman

 

Namn: Milana Leiman
Födelsedata: 030716
Tävlingsklass:
Minior C

Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Maria Tävlingsklass: Minior C Fdata:020305

Maria

 

Namn: Maria
Födelsedata: 020305
Tävlingsklass:
Minior C

Testnivå: - / -
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

 

Natalie Kurti Tävlingsklass: Minior Fdata:040119

Natalie Kurti

 

Namn: Natalie Kurti
Födelsedata: 040119
Tävlingsklass: Mini Minior
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)

Tilde Bergström Tävlingsklass: Minior Fdata:010721

Tilde Bergström

 

Namn: Tilde Bergström
Födelsedata: 010721
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)


Utv Grupp

Annika Jelincic Tävlingsklass: Minior Fdata:000331

Annika Jelincic

 

Namn: Annika Jelincic
Födelsedata: 000331
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Daniela Sund Tävlingsklass: Minior Fdata:030919

Daniela Sund

 

Namn: Daniela Sund
Födelsedata: 030919
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Destiny Nousiainen Tävlingsklass: Minior Fdata:030816

Destiny Nousiainen

 

Namn: Destiny Nousiainen
Födelsedata: 030816
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Ebba Lundh Tävlingsklass: Minior Fdata:030930

Ebba Lundh

 

Namn: Ebba Lundh
Födelsedata: 030930
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Ellie Bergström Tävlingsklass: Minior Fdata:020703

Ellie Bergström

 

Namn: Ellie Bergström
Födelsedata: 020703
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Engla Wallmark Tävlingsklass: Minior Fdata:021003

Engla Wallmark

 

Namn: Engla Wallmark
Födelsedata: 021003
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Fanny Halling Tävlingsklass: Minior Fdata:020501

Fanny Halling

 

Namn: Fanny Halling
Födelsedata: 020501
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Klara Johannesson Tävlingsklass: Minior Fdata:030218

Klara Johannesson

 

Namn: Klara Johannesson
Födelsedata: 030218
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

LiviaElena RoblesVasilj Tävlingsklass: Minior Fdata:031020

LiviaElena RoblesVasilj

 

Namn: LiviaElena RoblesVasilj
Födelsedata: 031020
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Madeleine Friman Tävlingsklass: Minior Fdata:011001

Madeleine Friman

 

Namn: Madeleine Friman
Födelsedata: 011001
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

MajaElena RoblesVasilj Tävlingsklass: Ungdom Fdata:981106

MajaElena RoblesVasilj

 

Namn: MajaElena RoblesVasilj
Födelsedata: 981106
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

Narin Dilan Tävlingsklass: Minior Fdata:030717

Narin Dilan

 

Namn: Narin Dilan
Födelsedata: 030717
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2010-2011)

 

Förra årets Tävlingar (2009-2010)

 

Mix

Annelie Törnblom Tävlingsklass: Senior ++ Fdata:Hemligt

Anna Åkerman Tävlingsklass: Senior ++ Fdata:Hemligt


Julia Ängelman Tävlingsklass: Junior C Fdata:950301

Julia Ängelman

 

Namn: Julia Ängelman
Födelsedata: 950301
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic Grund / Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Ungdom C)

Kajsa Larsson Tävlingsklass: Ungdom Fdata:931004

 

Namn: Kajsa Larsson
Födelsedata: 931004
Tävlingsklass: Ungdom
Testnivå: -
Tävlingssäsonger inklusive denna:

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Ungdom)

Linda Gustafsson Tävlingsklass: Senior Fdata:891005

Linda Gutstafsson

 

Namn: Linda Gutsafsson
Födelsedata: 891005
Tävlingsklass: Junior C
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 5

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Junior C)

Michelle Ropeter Tävlingsklass: Ungdom Fdata:940225

 

Namn: Michelle Ropeter
Födelsedata: 940225
Tävlingsklass: Ungdom
Testnivå: FriGrund
Tävlingssäsonger inklusive denna:

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Ungdom)

Natalie Giraldo Tävlingsklass: Minor Fdata:99

Nattalie G

 

Namn: Nattalie Giraldo
Födelsedata: 99
Tävlingsklass: Minor
Testnivå: - / -
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Minor)

Natalie Kokko Tävlingsklass: Junior C Fdata:921211

Nattalie Kokko

 

Namn: Nattalie Kokko
Födelsedata: 921211
Tävlingsklass: Junior C
Testnivå: Basic 1 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 3

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Junior C)


Katarina Kokko Tävlingsklass: Senior ++ Fdata:Hemligt

Mini


 

 

 

 

 

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google 

Nyheter

Från Styrelsen

1348964
Idag
Igår
Denna Vecka
Denna Månad
Förra Månaden
Totalt
33
70
33
3679
2586
1348964

Your IP: 54.167.83.233
Server Time: 2018-02-26 02:08:35

KontaktFormulär

skgsloggoupph280b

konstagningskridskovita

Symbol-Information

Ni kan även maila direkt till oss på
mailadressen info  och som
avslutning efter info använd
@gavleskaret.se

eller ringa på

Gavleskärets telefonnummer:
070 61 65 222
Klubbens konton: Pg: 209560-2 eller
Bg: 5929-7788.

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.



 

I

n

f

o