Swedish English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Grupper mm 2011-2012

 

Intro

 
För information om klubbens åkare se nedan
(Klicka på åkarens namn för mera info)
Tävlingar säsongen 2011-2012 (se under fliken Tävlingar 11/12 ovan)

Klubben har i och med denna säsong varit verksam i 6 säsonger, förra tävlingssäsongen 2010-2011 den femte för klubben blir nog svår att matcha när det gäller placeringar, 14st Guld, 8st Silver, 10st Brons . samt givetvis även hel del andra fina placeringar.

Men vi kan ju alltid hoppas att det blir ännu bättre under denna säsong men med tanke på allt strul från hjärnskakning & tränar problem mm som varit så blir det nog svårt.
Men med den nya tränaren som började den 14 november hos oss så är vi nog tillbaka
med nya framgångar efter nyår.

I takt med att åkarna har högre test nivåer så blir ju också konkuransen hårdare
i de grupper de får tävla i.

Föreningen deltog i x st singel tävlingar under säsongen 2010-2011 samt 4st par tävlingar.


Se under respektive åkare för respektive åkares resultat för 11-12.

Under fliken till höger (Tävlingsreultat) kan ni se hela resultatlistan för respektive
tävling som klubben deltagit i under 2011-2012.

Se nedan för föreningens åkare

 


Tävlingar 11-12/Tävlingsresultat

Klicka på tävlingens namn för resultat.
 

 

2011-11-05--06 Borlängetrofén Borlänge Stjärntävling
2011-11-12--13 Leksandpokalen Leksand Klubbtävling
2011-11-26--27 Ljusnanskäret Bollnäs KK
Klubbtävling
2011-12-03--04  Säterklipplingen  Säters KK Stjärntävling
2012-01-21-22 Istappen Uppsala Stjärntävling
2012-01-28-29 BrinkaSkäret Brinka Stjärntävling
2012-02-11-12  Gävle  Gävle Klubbtävling
2012-02-18-19
 Huddik  Strands IF
 Stjärntävling
2012-03-03-04  Eskilstuna  Eskilstuna IK  Klubbtävling
2011-      
2011-      
2011-      

För deltagande i Stjärntävling måste man minst vara C åkare
För deltagande i klubbtävling måste man minst vara B åkare



Grupp 1


Amelia Åkerman Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:980108

Amelia Åkerman / Kuorikoski

 

Namn: Amelia Åkerman / Kuorikoski
Födelsedata: 980108
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 6

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge  Stjärntävling

Leksand  Klubbtävling
Bollnäs
  Klubbtävling

Säter  Stjärntävling
Uppsala  Stjärntävling 
Sandviken  Stjärntävling 



 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Ungdom B)
Sandviken: 3 (5)

Örnsköldsvik 15(16) Klubbtävling
Orsa 7(13)

Emma Kinnvall Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:981229

Emma Kinnvall

 

Namn: Emma Kinnvall
Födelsedata: 981229
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2011-2012)
 
Säter 7 (13) Stjärntävling
Uppsala 6 (11) Stjärntävling 
Sandviken 8 (15) Stjärntävling
  

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Ungdom C)

Sandviken: 7 (13)
Säter 7 (13)
Orsa 6(14)

Ida Walin Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:960814

Ida Wallin

 

Namn: Ida Wallin
Födelsedata: 960814
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic 1 / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 6

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge  Stjärntävling

Leksand  Klubbtävling
Bollnäs
  Klubbtävling

Säter  Stjärntävling
Uppsala  Stjärntävling 
Sandviken  Stjärntävling

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Ungdom C)

Karin Törnblom Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:990804

Karin Törnblom

 

Namn: Karin Törnblom
Födelsedata: 990804
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 3 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 6

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge 6 (10) Stjärntävling

Leksand 25(28) Klubbtävling
Säter 6 (13) Stjärntävling
Uppsala 6 (11) Stjärntävling 
Sandviken 8 (15) Stjärntävling
Gävle 14 (20) Klubbtävling l


 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Minor A)
Milano 11 (13) Internationell
Trelleborg 6(6) Klubbtävling
Örnsköldsvik 1(3) Klubbtävling
Sandviken 17(19) A-Tävling
Orsa 3(5) Stjärntävling
Örnsköldsvik 14(15) A-Tävling

 St Trophy 9(19) Internationell
Sandviken 11(14) Klubbtävling)

Klara Galanti Tävlingsklass: Junior B2 Fdata:950511

Klara Galanti

 

Namn: Klara Galanti
Födelsedata: 950511
Tävlingsklass: Junior B2
Testnivå: Basic 3 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 6

Årets Tävlingar (2011-2012)
 
Säter 3 (3) Stjärntävling
Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken x (15) Stjärntävling
Gävle 6 (9) Klubbtävling
Eskilstuna 4 (12) Klubbtävling





Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass:
Junior B2)
Sandviken: 7 (12)

Örnsköldsvik 6(8) Klubbtävling
Säter 2 (5)
Uppsala 3(6)
Orsa 4(6) Stjärntävling
Sandviken 4(10) Klubbtävling 

 

Matilda Snellman Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:980108

Matilda Snellman

 

Namn: Matilda Snellman
Födelsedata: 980108
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic 2 / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 6

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge x (10) Stjärntävling
 
Säter 6 (10) Stjärntävling
Uppsala 5 (12) Stjärntävling 
Sandviken 4 (12) Stjärntävling
Huddik 3 (7) Stjärntävling




Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Ungdom C)
Sandviken: 7 (13)
Orsa 8(14)

Sebastian Bramefjord Tävlingsklass: Ungdom A Fdata:980210

Mimmi Bilutin

 

Namn: Sebastian Bramefjord
Födelsedata: 980210
Tävlingsklass: Ungdom A
Testnivå: Basic 3 / Fri 4
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge 1 (6) Stjärntävling Undom B15

Leksand x (28) Klubbtävling
Bollnäs
x (16) Klubbtävling

Säter x (13) Stjärntävling
Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken x (15) Stjärntävling
Gävle 1 (1) Klubbtävling  

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Ungdom B)

Sandviken: 2 (2)
Örnsköldsvik 1(2) Klubbtävling
Solna 2(2)
Orsa 2(2)

St Trophy 3(4) Internationel

Par med Nathalie Edlund
St Trophy 6(6) Internationel
Sandviken 1(1) Klubbtävling

Vera Björklund Tävlingsklass: Ungdom B Fdata:970906

Vera Björklund

 

Namn: Vera Björklund
Födelsedata: 970906
Tävlingsklass: Ungdom B
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 7

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge  Stjärntävling

Leksand  Klubbtävling
Bollnäs
Klubbtävling

Säter  Stjärntävling
Uppsala  Stjärntävling 
Sandviken  Stjärntävling

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Ungdom B)

Grupp 2

Amanda Ifwer Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:990928

 

Amanda Ifwer

 

Namn: Amanda Ifwer / Roos
Födelsedata: 990928
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic Grund / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge 5 (11) Stjärntävling
 
Säter 2 (11) Stjärntävling
Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken 4 (13) Stjärntävling
Huddik 7 (12) Stjärntävling
 

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Minior C)
Sandviken: 6 (11)
Säter 5 (8)
Uppsala 9(16)
Orsa 4(6)

Sundsvall 5(9)

Cilla Booma Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:000209

Cilla Booma

 

Namn: Cilla Booma
Födelsedata: 000209
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic Grund / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge 6 (11) Stjärntävling

 Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken 7 (13) Stjärntävling
Huddik 7 (12) Stjärntävling

 


Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Minor C)

Sandviken: 4 (14)
Säter 5 (9)
Orsa 4(9)

Sundsvall 5(9)

 

Cecilia Sund Tävlingsklass: Minior C Fdata:010522

Cecilia Sund

 

Namn: Cecilia Sund
Födelsedata: 010522
Tävlingsklass: Minior C
Testnivå: Basic Grund/Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2011-2012)
  
Sandviken 8 (15) Stjärntävling
Huddik 6 (11) Stjärntävling

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Elin Gudmundsson Tävlingsklass: Minior C Fdata:000802

Elin Gudmundsson

 

Namn: Elin Gudmundsson
Födelsedata: 000802
Tävlingsklass: Minor C
Testnivå: -/Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge  Stjärntävling

Leksand  Klubbtävling
Bollnäs
  Klubbtävling

Säter Stjärntävling
Uppsala  Stjärntävling 
Sandviken  Stjärntävling

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Etty Sanner Tävlingsklass: Minior C Fdata:020215

Etty Sanner

 

Namn: Etty Sanner
Födelsedata: 020215
Tävlingsklass: Minior C
Testnivå: Basic Grund/Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge  Stjärntävling

Leksand  Klubbtävling
Bollnäs
  Klubbtävling

Säter  Stjärntävling
Uppsala  Stjärntävling 
Sandviken  Stjärntävling 

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Sandviken: 8 (14)

Louise Kreft Tävlingsklass: Minior C Fdata:020417

Louise Kreft

 

Namn: Louise Kreft
Födelsedata: 020417
Tävlingsklass:
Minior C

Testnivå: Basic Grund/Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge  Stjärntävling
 
Säter 3 (11) Stjärntävling
Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken 8 (15) Stjärntävling
Huddik 6 (11) Stjärntävling
 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Maria Aziz Tävlingsklass: Minior C Fdata:020305

Maria

 

Namn: Maria Aziz
Födelsedata: 020305
Tävlingsklass:
Minior C

Testnivå: Basic Grund/Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge  Stjärntävling
 
Säter 4 (11) Stjärntävling
Uppsala 7 (12) Stjärntävling 
Sandviken 8 (15) Stjärntävling
Huddik 6 (11) Stjärntävling
 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Maria Garic Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:000609

Maria Garic

 

Namn: Maria Garic
Födelsedata: 000609
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic Grund/Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 2


Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge 5 (11) Stjärntävling
 
Säter 5 (11) Stjärntävling
Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken 5 (13) Stjärntävling
Huddik 7 (12) Stjärntävling

 

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Sandviken: 6 (11)
Säter 6 (11)

 

Milana Leiman Tävlingsklass: Minior B Fdata:030716

 

Milana Leiman

 

Namn: Milana Leiman
Födelsedata: 030716
Tävlingsklass:
Minior B

Testnivå: Basic 1/Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 1

Årets Tävlingar (2011-2012)
 
Säter 4 (12) Stjärntävling
Uppsala 2 (12) Stjärntävling 
Sandviken 5 (15) Stjärntävling
Huddik 1 (2) Stjärntävling
Eskilstuna 5 (12) Klubbtävling

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Mimmi Billetun-Eriksson Tävlingsklass: Minior B Fdata:010425

 

Mimmi Bilutin

 

Namn: Mimmi Billetun -Eriksson
Födelsedata: 010425
Tävlingsklass: Minor B
Testnivå: Basic 2 / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge 2 (4) Stjärntävling

Leksand 12 (13) Klubbtävling
Bollnäs
10 (11) Klubbtävling

Säter x (13) Stjärntävling
Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken 3 (3) Stjärntävling
Huddik 2 (2) Stjärntävling 

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Minor C)

Milano 12 (12) Internationel

 Sandviken: 2 (13)
Säter 1 (11)
Uppsala 1(16)

St Trophy 7(15) Internationel

Shaila Berglund Tävlingsklass: Ungdom C Fdata:991008

Shaila Berglund

 

Namn: Shaila Berglund
Födelsedata: 991008
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic 2 / Fri 1
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2011-2012)
Borlänge 7 (12) Stjärntävling

Leksand Klubbtävling
Bollnäs
  Klubbtävling

Säter 5 (8) Stjärntävling
Uppsala x (11) Stjärntävling 
Sandviken x (15) Stjärntävling
Huddik 3 (4) Stjärntävling  

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)
(Tävlingsklass: Minor C)
Milano 13 (13) Internationel

 Sandviken: 6 (11)
Säter 3 (9)

Uppsala 3(16)
Orsa 2(11)

Sundsvall 3(9)

 

Grupp 3

Alice Wärn Tävlingsklass: Minior Fdata:040614

 

Alice Wärn

 

Namn: Alice Wärn
Födelsedata: 040614
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Alva Eriksson Tävlingsklass: Minior Fdata:050608

 

Alva Eriksson

 

Namn: Alva Eriksson
Födelsedata: 050608
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Daniela Sund Tävlingsklass: Minior Fdata:030919

 

Daniela Sund

 

Namn: Daniela Sund
Födelsedata: 030919
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Destiny Nousiainen Tävlingsklass: Minior Fdata:030816

 

Destiny Nousiainen

 

Namn: Destiny Nousiainen
Födelsedata: 030816
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Dilan Aziz Tävlingsklass: Minior Fdata:050516

 

Dilan Aziz

 

Namn:  Dilan Aziz
Födelsedata: 050516
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Ebba Lundh Tävlingsklass: Minior Fdata:030930

 

Ebba Lundh

 

Namn: Ebba Lundh
Födelsedata: 030930
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Ellie Bergström Tävlingsklass: Minior Fdata:020703

 

Ellie Bergström

 

Namn: Ellie Bergström
Födelsedata: 020703
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Engla Wallmark Tävlingsklass: Minior Fdata:021003

 

Engla Wallmark

 

Namn: Engla Wallmark
Födelsedata: 021003
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Fanny Halling Tävlingsklass: Minior Fdata:020501

 

Fanny Halling

 

Namn: Fanny Halling
Födelsedata: 020501
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Ida Verem Jahic Tävlingsklass: Minior Fdata:040113

 

Ida Verem Jahic

 

Namn: Ida Verem Jahic
Födelsedata: 040113
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Klara Johannesson Tävlingsklass: Minior Fdata:030218

 

Klara Johannesson

 

Namn: Klara Johannesson
Födelsedata: 030218
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Liv Tävlingsklass: Minior Fdata:050000

 

Liv

 

Namn: Liv
Födelsedata: 050000
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Madeleine Friman Tävlingsklass: Minior Fdata:011001

 

Madeleine Friman

 

Namn: Madeleine Friman
Födelsedata: 011001
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Maja Tävlingsklass: Minior Fdata:050608

 

Alva Eriksson

 

Namn: Maja
Födelsedata: 050608
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Natalie Kurti Tävlingsklass: Minior Fdata:040119

 

Natalie Kurti

 

Namn: Natalie Kurti
Födelsedata: 040119
Tävlingsklass:Minior
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)

 

Tilde Bergström Tävlingsklass: Minior Fdata:010721

 

Tilde Bergström

 

Namn: Tilde Bergström
Födelsedata: 010721
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

 

Tyra Tävlingsklass: Minior Fdata:050608

 

 

Alva Eriksson

 

Namn: Tyra
Födelsedata: 050608
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

 


Grupp 4

 

 

Alexander Engman Tävlingsklass: Minior Fdata:050109

 

 

Alexander Engman

 

Namn: Alexander Engman
Födelsedata: 050109
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Alva Tävlingsklass: Minior Fdata:xxxxxx

 

 

Alva

 

Namn: Alva
Födelsedata: xxxxxx
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Emilia Fredriksson Tävlingsklass: Minior Fdata:051017

 

SKGS

 

Namn: Emilia Fredriksson
Födelsedata: 051017
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Evelina Sund Tävlingsklass: Minior Fdata:060612

SKGS

 

Namn: Evelina Sund
Födelsedata: 060612
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

Jasmin Azizi Tävlingsklass: Minior Fdata:061019

SKGS

 

Namn: Jasmin Azizi
Födelsedata: 061019
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Lia Sundell Tävlingsklass: Minior Fdata:060209

SKGS

 

Namn: Lia Sundell
Födelsedata: 060209
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Lina Larsson Tävlingsklass: Minior Fdata:050926

Lina Larsson

 

Namn: Lina Larsson
Födelsedata: 050926
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Linna Krigh-Brodin Tävlingsklass: Minior Fdata:050120

SKGS

 

Namn: Linna Krigh-Brodin
Födelsedata: 050120
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Matilda Holm Tävlingsklass: Minior Fdata:020707

SKGS

 

Namn: Matilda Holm
Födelsedata: 020707
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Nadja Rydén Tävlingsklass: Minior Fdata:020422

SKGS

 

Namn: Nadja Rydén
Födelsedata: 020422
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Sofia Engman Tävlingsklass: Minior Fdata:070000

SKGS

 

Namn: Sofia Engman
Födelsedata: 070000
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

Thea Sundell Tävlingsklass: Minior Fdata:031121

Thea Sundell

 

Namn: Thea Sundell
Födelsedata: 031121
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

William Silverstone Tävlingsklass: Minior Fdata:050309

SKGS

 

Namn: William Silverstone
Födelsedata: 050309
Tävlingsklass:
Testnivå: -/-
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2011-2012)

 

Förra årets Tävlingar (2010-2011)

 

 

Mix

Annelie Törnblom Tävlingsklass: Senior ++ Fdata:Hemligt

Anna Åkerman Tävlingsklass: Senior ++ Fdata:Hemligt

Julia Ängelman Tävlingsklass: Junior C Fdata:950301

Julia Ängelman

 

Namn: Julia Ängelman
Födelsedata: 950301
Tävlingsklass: Ungdom C
Testnivå: Basic Grund / Fri Grund
Tävlingssäsonger inklusive denna: 4

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Ungdom C)

Kajsa Larsson Tävlingsklass: Ungdom Fdata:931004

 

Namn: Kajsa Larsson
Födelsedata: 931004
Tävlingsklass: Ungdom
Testnivå: -
Tävlingssäsonger inklusive denna:

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Ungdom)

Linda Gustafsson Tävlingsklass: Senior Fdata:891005

 

Linda Gutstafsson

 

Namn: Linda Gutsafsson
Födelsedata: 891005
Tävlingsklass: Junior C
Testnivå: Basic 2 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 5

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Junior C)

Michelle Ropeter Tävlingsklass: Ungdom Fdata:940225

 

Namn: Michelle Ropeter
Födelsedata: 940225
Tävlingsklass: Ungdom
Testnivå: FriGrund
Tävlingssäsonger inklusive denna:

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Ungdom)

Natalie Giraldo Tävlingsklass: Minor Fdata:99

Nattalie G

 

Namn: Nattalie Giraldo
Födelsedata: 99
Tävlingsklass: Minor
Testnivå: - / -
Tävlingssäsonger inklusive denna: 0

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Minor)

Natalie Kokko Tävlingsklass: Junior C Fdata:921211

Nattalie Kokko

 

Namn: Nattalie Kokko
Födelsedata: 921211
Tävlingsklass: Junior C
Testnivå: Basic 1 / Fri 2
Tävlingssäsonger inklusive denna: 3

Årets Tävlingar (2009-2010)

 

Förra årets Tävlingar (2008-2009)
(Tävlingsklass: Junior C)

Katarina Kokko Tävlingsklass: Senior ++ Fdata:Hemligt

 

 

 

 

 

 

 

Share to Facebook Share to Twitter Share to Google 

Nyheter

Från Styrelsen

1353836
Idag
Igår
Denna Vecka
Denna Månad
Förra Månaden
Totalt
578
446
1618
2667
1988
1353836

Your IP: 54.224.44.168
Server Time: 2018-04-22 17:55:07

KontaktFormulär

skgsloggoupph280b

konstagningskridskovita

Symbol-Information

Ni kan även maila direkt till oss på
mailadressen info  och som
avslutning efter info använd
@gavleskaret.se

eller ringa på

Gavleskärets telefonnummer:
070 61 65 222
Klubbens konton: Pg: 209560-2 eller
Bg: 5929-7788.

There is no form with this name or may be the form is unpublished, Please check the form and the url and the form management.



 

I

n

f

o